Skocz do zawartości

Zdjęcie

Regresja Wiekowa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ThePatric

ThePatric

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 77 postów
  • Imię:Horacy

Napisano 22 sierpień 2017 - 22:56

Dopiero dziś przypomniałem sobie o tym dziale. Szukam kogoś, kto stałby się dla mnie rodzicem i odprawiałby ze mną takową terapię. Zdania na ten temat są różne. Mimo to muszę próbować dalej, aby w końcu wyjść z depresji, dlatego próbuję. Jeśli macie mnie hejtować, nie piszcie nic. 

W sygnaturze link do mojego bloga, a tam wszystko wyjaśnione. Wiem że jest to dziwne, ale cóż, przynajmniej nie obgryzam paznokci. :D 

W sygnaturze był link do mojego bloga, bo propaguje on cięcie się. Widać każdy kto wszedł w ten link automatycznie musiał zacząć się ciąć, brawo administracjo. Jak Cię obrażają, to spoko, jak robisz to co wielu tutaj, to Ci usuwają link do bloga. Brawo. 

Kto zechce, podam linka. 

#2 północ-południe

północ-południe

Bywalec

• Użytkownik
  • 785 postów

Napisano 23 sierpień 2017 - 07:33

Ty znowu o tych pieluchach, faktycznie masz regresję wiekową, bo dzieci bywają monotematyczne.
  • Complicated_85 i carlinde lubią to

#3 ThePatric

ThePatric

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 77 postów

Napisano 23 sierpień 2017 - 11:41

Wiesz to forum o depresji, a brak regresji wiekowej to powód mojej depresji, więc nie wiem o czym  miałbym pisać. O kwiatkach? 

W sygnaturze był link do mojego bloga, bo propaguje on cięcie się. Widać każdy kto wszedł w ten link automatycznie musiał zacząć się ciąć, brawo administracjo. Jak Cię obrażają, to spoko, jak robisz to co wielu tutaj, to Ci usuwają link do bloga. Brawo. 

Kto zechce, podam linka. 

#4 takipomysł

takipomysł

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 117 postów

Napisano 23 sierpień 2017 - 17:07

Piszesz o terapii... a z drugiej strony piszesz na blogu, że jest to uznawane na rodzaj fetyszu, choć wg ciebie ma to jednak nieco "inne odsłony" (twoimi słowami). Niżej znów piszesz CO MI SIĘ PODOBA W ABDL - to w końcu określ jednoznacznie, czego chcesz -  chcesz terapii (wyjścia z tego), czy chcesz się tym napawać, uważasz to za problem do zmiany czy za fetysz, który chcesz realizować?

Innymi słowy - czy chcesz skończenia z tym ABDL i to, że nie umiesz się z tego wyplątać jest powodem twojej depresji, czy raczej chcesz się w tym realizować i brak realizacji w tym jest powodem twojej depresji?

Użytkownik takipomysł edytował ten post 23 sierpień 2017 - 17:10

• temida i Willow47 lubią to

#5 ThePatric

ThePatric

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 77 postów

Napisano 23 sierpień 2017 - 20:39

Chciałbym się tym cieszyć, bo to sposób na odstresowanie się. Sposób, który nikomu nie szkodzi. ABDL to skrót, którego ja używać nie powinienem, ale tak jest po prostu łatwiej. Tak, w wielu, większości przypadkach to fetysz, trzeba o tym powiedzieć, aby nie było niedociągnięć. Szukam po prostu kogoś kto stałby się tym rodzicem nie 24/7, ale chociaż "trochę" i to w chwilach kiedy depresja mi wraca, aby "naładować siły" i znów móc się cieszyć życiem. Jeśli to taka zbrodnia i złe zboczenie, to rozwalcie mi grób. :* 

Kto zechce, podam linka. 

#6 Tajgi

Tajgi

Bywalec

• Użytkownik
  • 760 postów

Napisano 23 sierpień 2017 - 20:58

Znaczy ja nie za bardzo rozumiem, jak wyobrażasz sobie rolę tej drugiej strony. Jakby Ci to wytłumaczyć. Żeby ktoś robił takie rzeczy dla Cb, musiało by mu to sprawiać przyjemność. Ewentualnie mógłby to potraktować jak opiekę nad chorym, ale nie wiem czy by to Tb odpowiadało. Dlaczego ktoś miałby chcieć zostać Twoim rodzicem? Co od by dostawał w zamian? Oczywiście nie materialnie tylko mentalnie.

#7 takipomysł

takipomysł

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 117 postów

Napisano 23 sierpień 2017 - 22:42

Po co od razu te pretensjonalne słowa o "rozwalaniu grobu" itd? Ok. Czyli chcesz po prostu zaspokojenia swojego fetyszu, czego brak uważasz za problem - a nie sam fakt istnienia takiego rodzaju potrzeb. Po prostu chcę się upewnić, czy prawidłowo cię rozumiem, bo dość chaotycznie piszesz. Wiesz, to jest jednak bardzo specyficzny "fetysz", więc gdybym była na twoim miejscu to raczej bym się zastanowiła nad źródłem i próbowała raczej się wyleczyć z tego i nie odbieraj tego jako atak na siebie czy krytykę, nie mam absolutnie na myśli, że ty jesteś złą osobą lub że twoje fascynacje są złe - po prostu uważam, że to jest objaw bardzo poważnych braków, których wczuwanie się w powstały w efekcie fetysz nie zdoła wypełnić i raczej nie będziesz do końca szczęśliwy.

#8 ThePatric

ThePatric

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 77 postów

Napisano 25 sierpień 2017 - 20:56

Dokładnie, ktoś musiałby mieć tego jakąś przyjemność, dlatego właśnie szukam, bo gdzieś na świecie istnieją tacy ludzie. 

takipomysł - Nie wiem czego nie rozumiesz w zdaniu "To nie jest dla mnie fetysz". To jest forma takiego relaksu, który ma zaspokoić braki z dzieciństwa i załagodzić zdenerowanie itp, nie ma tu podtekstu seksualnego, więc to nie fetysz. 

Kto zechce, podam linka. 

#9 Tajgi

Tajgi

Bywalec

• Użytkownik
  • 760 postów

Napisano 26 sierpień 2017 - 07:04

Z tego co też wywnioskowałam, to masz chęć na pieluszkę itp. jak jest Ci źle. Czy to raczej nie jest objaw, a nie powód złego nastroju? Wyjdę z taką hipotezą, że gdyby ktoś się Tb w ten sposób zajął, to utwierdzałby Cię w tym pogorszonym stanie i w cale lepiej by nie było. No może dałoby chwilową ulgę.

#10 takipomysł

takipomysł

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 117 postów

Napisano 26 sierpień 2017 - 09:37

No właśnie moim zdaniem to jest pogoń za wiatrem, która nie pomoże na dłuższą metę. Chcesz nadrobić deficyty z dzieciństwa, ale raczej to niemożliwe, w każdym wypadku będą to tylko mniej lub bardziej udane symulacje. Moim zdaniem bardziej efektywną drogą do polepszenia samopoczucia byłoby przepracowanie tych deficytów na porządnej terapii i zamknięcie tego etapu wraz z jego deficytami za sobą

#11 ThePatric

ThePatric

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 77 postów

Napisano 26 sierpień 2017 - 22:22

Z wieloma osobami "z klimatu" pisałem, tymi fetyszowymi, jak i tymi niefetyszowymi. Nie poznałem nikogo komu udałoby się od tego odejść. Zbyt długo to we mnie siedzi. Próbowałem żyć bez tego, ale wtedy czułem się pusto i nawet jak o tym nie myślałem, to wielu rzeczy mi brakowało. 

Użytkownik ThePatric edytował ten post 26 sierpień 2017 - 22:22

Kto zechce, podam linka. 

#12 takipomysł

takipomysł

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 117 postów

Napisano 27 sierpień 2017 - 18:55

Hmmm... a czy te osoby podejmowały terapię?

Ty podejmowałeś terapię?

Czy uważasz, że jeśli okazałoby się, że terapia może być skuteczna tzn. trwale poprawić Twój komfort życia bez konieczności angażowania w ABDL to chciałbyś od tego odejść?

Czy uważasz, że angażowanie się w ABDL zaspokaja Twoje potrzeby emocjonalne w stopniu wystarczającym, czy raczej zauważasz, że to tylko tymczasowo i/lub powierzchownie zaspokaja te potrzeby?

Zainteresowało mnie to, bo ja też mam bardzo duże braki emocjonalne z dzieciństwa, ale wiem, że takie coś w żaden sposób mi nie zrekompensuje tych braków.

#13 ThePatric

ThePatric

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 77 postów

Napisano 27 sierpień 2017 - 22:10

Szczerze, to nauczyłem się w pełni akceptować ABDL, a wręcz próbuję się tym cieszyć. Jestem inny, nikomu nie szkodzę, nie mogę powiedzieć abym się afiszował, a to że dziwne... każdy ma jakieś dziwactwo. Ja wcale nie uważam aby było coś złego w tym że w pampersach czuję się komfortowo. Fakt, ja potrzebuje przytuleń, prostej opieki, abym mógł mocno odgrodzić się od życia codziennego, po to właśnie jest ABDL w moim życiu. Nie chcę z tego rezygnować, bo to jest część mnie. Ja jestem nieszczęśliwy nie przez ABDL, tylko przez brak możliwości realizowania się w tym. Opiekun nie tylko podaje butelkę, ma też przypilnować abym stronił od używek, jadł śniadania. :P Taki prywatny motywator, nauczyciel, rodzic. 

Kto zechce, podam linka. 

#14 temida

temida

Bywalec

• Użytkownik
  • 930 postów

Napisano 28 sierpień 2017 - 06:37

uwazam ze takie zachowanie opiekuna jest realne tylko wobec własnego dziecka
ewentualnie rodzaj troski wzbudza rowniez ukochany/ ukochana
chcesz zajmowac nieistniejącą niszę
  • takipomysł lubi to

dinozaury nie jedzą wiśni

#15 ThePatric

ThePatric

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 77 postów

Napisano 28 sierpień 2017 - 12:18

Te ostatnie zdanie jest źle napisane. Chodziło Ci o "Chcesz być szczęśliwy na swój sposób". :D

Kto zechce, podam linka. 

#16 temida

temida

Bywalec

• Użytkownik
  • 930 postów

Napisano 28 sierpień 2017 - 14:15

nisza ekologiczna jest pojeciem dosc scislym i to wlasnie mialam na mysli.
mogę sie kims obcym probowac zajac mentalnie, ale pieluchy to dla mnie niezrozumiałe

Użytkownik temida edytował ten post 28 sierpień 2017 - 14:16

dinozaury nie jedzą wiśni

#17 ThePatric

ThePatric

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 77 postów

Napisano 28 sierpień 2017 - 23:16

Dla Ciebie to coś niezrozumiałego, a ja się w nich czuję bezpiecznie, a że nikomu krzywdy tym nie robię, to mnie to nie boli. Ty nie możesz, ale może na tym świecie jest ktoś, kto będzie chciał to robić i będzie z tego czerpać "coś". 

Kto zechce, podam linka. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych