Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Jak żyć (albo i nie)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 Graviora

Graviora

Średniozaawansowany

• Użytkownik
  • 374 postów
  • Imię:Sebastian

Napisano 12 sierpień 2017 - 09:29

Wierzyć w cos trzeba :) Nie ma co pisac Ci tu zlych scenariuszy. Powodzenia, czekam sam na taka akcje :S (tyle, ze nie wirtualna, chociaz? Kto wie.)

Setki pytan, tysiace odpowiedzi. #BedzieGorzej.

#22 mhg88

mhg88

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 12 sierpień 2017 - 15:08

Nie nakręcaj może się tak bo ta "nowa dziewczyna" może mieć na imię np. Mietek ... I to dopiero może wpędzić Cię w depre, bo jak na moje czytelnicze oko to tak źle z tobą nie jest skoro wstąpiło w Ciebie "nowe życie" - jak piszesz, z powodu poznania (wirtualnego poznania) JAKIEJS OSOBY... Pozdrawiam! Szczęscia życze , bo póki co zdrowia myślę, że nie muszę...

Oby tak nie było no ale o tym ostatecznie przekonam się w trakcie spotkania. Najwyżej z Mietkiem na piwo pójdę. I masz rację chyba faktycznie tak źle nie jest ze mną. Pierwszych kilka dni miałem ciężkich. Nie spałem, prawie nic nie jadłem  itd. Ale od razu wziąłem się w garść. Pani psycholog aż była zdziwiona że od pierwszej myśli o przyjściu do niej do wizyty minęło zaledwie kilka dni. A ja od razu wszedłem na stronę i wybrałem pierwszy wolny termin bo czułem że muszę coś zrobić aby sobie pomóc. Pewnie mógłbym dalej leżeć i płakać do poduszki ale jednak jest inaczej. I czasami wystarczy mała rzecz jak chociażby poznanie na początek kogoś w internecie i nagle wszystko nabiera nowego sensu. Ktoś tu w innym temacie pisał że strasznie brakuje mu tego aby go ktoś przytulił. I jestem pewien że gdyby on też poznał dziewczynę to jego życie od razu by się diametralnie zmieniło.

A masz zdjęcie na portalu?

Tak mam zdjęcia

A i jeszcze dodam że pisałem tutaj że nie będę miał siły aby znowu przed kolejną dziewczyną się otwierać, opowiadać itd. A wszystko tak się potoczyło że nie umiemy z sobą przestać pisać. Jakoś tak samo wszystko przychodzi.

Użytkownik mhg88 edytował ten post 12 sierpień 2017 - 15:15

#23 mhg88

mhg88

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 16 sierpień 2017 - 20:19

Nie będę tu streszczał spotkania ale było idealne. Żadnego Mietka nie było tylko cudowna dziewczyna. Naprawdę aż jestem w szoku że w tak krótkim czasie moje życie odwróciło się o 180 stopni. Mam już umówioną wizytę u psychologa ale tak naprawdę to nie wiem czy jest mi jeszcze do czegoś potrzebny. Chociaż z drugiej strony nie skończyłem tam o sobie opowiadać, a fajnie było tak się po prostu wygadać prawie z całego życia.

#24 takipomysł

takipomysł

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 142 postów

Napisano 16 sierpień 2017 - 20:25

Świetnie, że jesteś zadowolony ze spotkania i wszystko powoli się u Ciebie układa :)