Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

kolejny umierający z samotności...

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
96 odpowiedzi w tym temacie

#81 rainy_day

rainy_day

Góral z nizin

• Użytkownik
  • 2054 postów

Napisano 12 wrzesień 2017 - 13:34

Czemu przyjmować pesymistyczna wersję.
Stark, ja też nie wiedziałem czy po wielu latach samotności i utrwaleniu w sobie introwertycznego starokawalerstwa będę w stanie kochać. Samo przyszło.

Nie było, nie jest i nie będzie łatwo.

Ważne, żeby było warto

#82 rainy_day

rainy_day

Góral z nizin

• Użytkownik
  • 2054 postów

Napisano 12 wrzesień 2017 - 13:39

Ale przyznaję, że wtedy myślałem podobnie jak ty. Więc wiesz, życie naprawdę zaskakuje.

Ważne, żeby było warto

#83 Starrk

Starrk

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 90 postów
  • Imię:Łukasz

Napisano 12 wrzesień 2017 - 13:45

Co mi po nadziei że za kilkanaście lat MOŻE w moim życiu pojawi się ktoś kto mnie pokocha?

Skoro ja już teraz nie radzę sobie z pustką i samotnością, nim to nastąpi pewnie albo wcześniej zwariuję albo się zabije... :(

Samotność to przedsionek śmierci :(

#84 ona123456

ona123456

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 21 postów
  • Imię:Monika

Napisano 12 wrzesień 2017 - 14:06

samotnosc to najgorsze co moze spotkać czlowieka :( także wspolczuje ci kolego jednak musisz się postarać by ktoś ci odszukal i był przy Tobie w każdy dzień zycia

#85 Starrk

Starrk

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 90 postów

Napisano 12 wrzesień 2017 - 22:26

W czwartek postaram się pójść do psychiatry... 

Czy naprawdę leki sprawią że przestane płakać co chwilę? Błagam napiszcie że tak... :(   

#86 rainy_day

rainy_day

Góral z nizin

• Użytkownik
  • 2054 postów

Napisano 13 wrzesień 2017 - 04:33

Oczywiście, że leki ci pomogą, ale pamiętaj, że one nie działają od razu. Na poprawę nastroju trzeba poczekać kilkanaście dni przynajmniej, no chyba że coś dostaniesz doraźnie, ale to lekarz zadecyduje. I napisz jutro co powiedział psychiatra. Będzie dobrze :).

Ważne, żeby było warto

#87 Starrk

Starrk

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 90 postów

Napisano 13 wrzesień 2017 - 13:32

21730971_1547070828688160_29635987471782

Nie potrafię... :( :( :(

...ja tylko pragnę tylko kogoś kto by mnie kochał, a ja go :unsure:

#88 rainy_day

rainy_day

Góral z nizin

• Użytkownik
  • 2054 postów

Napisano 13 wrzesień 2017 - 13:36

Próbuj do skutku i każda porażkę traktuj nie w kategoriach osobistej klęski tylko kolejnego doświadczenia, które czegoś nowego uczy. Najpierw zrób porządek w swojej głowie przy pomocy specjalisty, jak już ustabilizujesz w miarę psychikę, załóż profil na randkach i bądź cierpliwy.

Ważne, żeby było warto

#89 Doro

Doro

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 4 postów
  • Imię:Dorota

Napisano 13 wrzesień 2017 - 16:40

Mhm :) tak płaczesz cały czas? a tak z ciekawości - masz jakieś zainteresowania? na przykład czy coś robisz poza płaczem?

#90 Starrk

Starrk

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 90 postów

Napisano 13 wrzesień 2017 - 20:24

@Doro a w chuj, pewnie najwięcej na tym forum. Jeźdze na rowerze, biegam, chodzę po górach, podróżuje, chodzę na koncerty i festiwale, czytam książki, oglądam seriale i filmy.

#91 Starrk

Starrk

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 90 postów

Napisano 13 wrzesień 2017 - 20:25

Ja "tylko" pragnę kogoś kto mnie pokocha...
To na prawdę tak dużo?

#92 Tajgi

Tajgi

Bywalec

• Użytkownik
  • 781 postów

Napisano 14 wrzesień 2017 - 08:33

A sam siebie kochasz?

#93 Starrk

Starrk

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 90 postów

Napisano 14 wrzesień 2017 - 21:06

Sam nie wiem...

Byłem dziś u lekarza, dostałem Cital i skierowanie do psychologa (kogo polecacie nfz- Warszawa/okolice?)

#94 Starrk

Starrk

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 90 postów

Napisano 14 wrzesień 2017 - 21:11

Wracając do domu koło metra spotkałem staruszkę która siedziała w deszczu i sprzedawała kwiaty (róże z wplecionymi polnymi) trochę mi się jej szkoda zrobiło więc kupiłem jednego. A że nie miałem co z nim zrobić to dałem go jakieś przypadkowej osobie (wypadło na azjatkę mówiącą po angielsku).
W sumie to strasznie przyjemne zobaczeć uśniech na czyjeś twarzy. I cholernie smutne bo nigdy w życiu nie miałem nikogo komu mugłbym kupować kwiaty... :(

#95 matrix

matrix

Zadomowiony

• Użytkownik
  • 9199 postów

Napisano 15 wrzesień 2017 - 07:32

Ja "tylko" pragnę kogoś kto mnie pokocha...
To na prawdę tak dużo?

chlopie po jakim ty torze idziesz .. :wacko: szukasz matki czy kobiety ,partnera ..

chcesz zeby cie ktos zaadoptowal czy co ..kobiety szukaja pewnych siebie facetow ,to one chca byc kochane ,wielbione ,podziwiane ,ty jestes dodatkiem do jej pysznych fanaberii ..czyli stworzenia rodziny , potomstwa ,domu ,eskapad ..itp ..szukaja sinych samcow ,ktorzy jej to dadza ..nie oszukujmy sie ..

czeka cie ciezka praca nad soba ,by cos dostac ..najpierw trzeba dac ..niestety taki swiat .. :D a ty taki biedniutki ..do cyca by sie przytulil ..

kobiete trzeba oszukac .. :D zaczac sluchac ,poswiecic uwage ,stracic kase ..czyli kupic jej dusze i cialo  ..jednym slowem oczarowac  i zaczarowac choc na jakis czas ...jestes czarodziejem ...nie ... :wacko: wiec do roboty ..

Dołączona grafika

#96 Graviora

Graviora

Średniozaawansowany

• Użytkownik
  • 374 postów
  • Imię:Sebastian

Napisano 15 wrzesień 2017 - 17:35

Myslisz, ze mozna byc szczesliwy jesli Cie ktos kocha? Nie sadze. Jesli jest to odwzajemnione to okej, jesli nie to juz niezla draka.

Ciekawe czy byloby na prawde lepiej gdybys poznal kogos kto by Cie kochal, Ty tez z poczatku, a pozniej? Ciekawe :D Szukaj, probuj, wyjdz na miasto bla bla.

Skoro i tak jestes juz na skraju wytrzymalosci to co Ci zalezy nie sprobowac stary? Wiem, ze latwo sie pisze ale...

Jakis czas temu tez chcialem byc "kochany", ze tak powiem i co? Jestem i  nie chce,  jest u mnie drama ze wzgledu na to, ze wcale dobrze sie z tym nie czuje.

Ryzykuj, kombinuj, zdobywaj :D @Matrix Ci dobrze powiedziala kobieta :D Taka jest jeba*a rzeczywistosc. Chociaz moze spotkasz jakas kobiete co zaakceptuje Cie takiego jakim jestes. Jednak w wieku jakim jestes i w jakim zyjemy? Srednio ^^ Chyba, ze jakas 20 latka, chociaz tez nie bo taka wrazen szuka.

Powodzenia stary !

Użytkownik Graviora edytował ten post 15 wrzesień 2017 - 17:36

Setki pytan, tysiace odpowiedzi. #BedzieGorzej.

#97 Katiaaj

Katiaaj

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 25 wrzesień 2017 - 21:31

@Starkk...masz 24 lata, to nie 40, ani nawet 30. Jestem w podobnej sytuacj, co Ty. Rzeczywiście to wychodzenie do ludzi to bajka, która można włożyć między książki. Po prostu szukanie na siłę nie na sensu, temat przerobiony przeze mnie i jestem już tym zmęczona. Zostawię wszystko losowi. Jednak mogę Tobie powiedzieć jedno, zawsze wykorzystuj okazję, aby kogoś poznać. Nie odrzucaj czyjejś ręki, względów, tylko dlatego, że praca,mjariera, studia albo inne budżety. Bo najzwyczajniej na świecie przyjdzie ten moment, kiedy będziesz żałował szansę, jakie dało Tobie życie.