Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

kolejny umierający z samotności...

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64 odpowiedzi w tym temacie

#61 Starrk

Starrk

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 38 postów
  • Imię:Łukasz

Napisano 12 sierpień 2017 - 18:50

Kto mnie przytuli?

szukam miłości  :(

#62 Sana

Sana

Bywalec

• Użytkownik
  • 756 postów
  • Gadu-Gadu:40722741

Napisano 12 sierpień 2017 - 19:31

Ja zawsze przytule <przytulas mocny>

#63 mhg88

mhg88

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 12 sierpień 2017 - 20:55

Ja cię tez tulę choć to miłość taka bardziej braterska. I wiem co czujesz. Ale tak szczerze to co zrobiłeś w ostatnim czasie aby zmienić swoją sytuację? Bo ja też miałem strasznego doła (możesz w moim wątku poczytać) ale siadłem i pomyślałem. I stwierdziłem ze tak kurwa nie będzie że będę płakał i się użalał nad swoim losem. Od razu do psychologa się zapisałem, i na badoo rozpocząłem wielką kampanię promocyjną. Trochę kasy wydałem i cały czas się promowałem aby mnie dziewczyny z okolicy widziały. Miałem po 100 wyświetleń  profilu  dziennie sporo polubień, kilka rozmów no i w końcu się umówiłem na kolejne spotkanie.Zajęło mi to 2 tygodnie a jestem nudziarzem, przegrywem, niczego w życiu nie osiągnąłem, nie potrafię tańczyć, z innymi sprawami też kiepsko. Ale można i trzeba próbować.

#64 carlinde

carlinde

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 13 postów
  • Imię:Agata

Napisano 13 sierpień 2017 - 19:50

Kurde, to przerażające, uświadomić sobie, ile osób ma podobny problem. Wiem, o czym mówisz, sama w pierwszym związku (z dwóch) byłam w wieku 24 lat, potrwał całe pięć tygodni, a chłopak nie raczył nawet zerwać, tylko... przestał się odzywać. Teraz mnie to nawet bawi, ale kiedyś było ciężko. Nie chcę pisać banałów, więc tylko jeden - wiem, co czujesz. Samotność jest przerażająca. Mam tylko nadzieję, że znajdziesz w sobie siłę, żeby ją oswoić i że znajdzie się ktoś, kto doceni to, kim jesteś.

Chodź, przytul się. (:

Użytkownik carlinde edytował ten post 13 sierpień 2017 - 19:51

Oh, the road is long

If you stay strong

You're a better man than I

#65 Graviora

Graviora

Średniozaawansowany

• Użytkownik
  • 200 postów
  • Imię:Sebastian

Napisano 13 sierpień 2017 - 19:54

Wyobraz Sobie, ze jestem piekna kobieta :D Przytulam Cie wirtualny bracie z forum ! Wszyscy samotni w takim tlumie :l

Setki pytan, tysiace odpowiedzi. #BedzieGorzej.