Skocz do zawartości

* - - - - 1 głosy

Homoseksualizm

Wyjaśnienie dlaczego.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
95 odpowiedzi w tym temacie

#81 Tomcio8484

Tomcio8484

Weteran forum

• Użytkownik
  • 1182 postów
  • Imię:Tomek

Napisano 01 lipiec 2017 - 08:40

jak się leczyć to na całego :)

#82 północ-południe

północ-południe

Bywalec

• Użytkownik
  • 956 postów

Napisano 01 lipiec 2017 - 13:06

trzeba było podejść na Narodowy, gdzie ksiądz Baszobora ma dziś swój szpital polowy połączony z wędrownym cyrkiem i leczy ze wszelkich znanych pod słońcem chorób :lol:

#83 Willow47

Willow47

Zadomowiony

• Użytkownik
  • 4907 postów
  • Imię:Willow

Napisano 01 lipiec 2017 - 14:01

Tomcio8484 możesz wyśmiewać i bluźnić ile chcesz, Twoja krzywda aż kłuje w oczy.....pomodlè siè za Ciebie...

PŁ PD tak się składa, że byłam na rekolekcjach z o. Bashoborą i na własne oczy widziałam jak kazał kobiecie wstać z wózka i podejść do niego...wstała i podeszła a on na to: skoro już tu stoisz to może zatańczysz na chwałę Chrystusowi i ta pani na trzęsących się nogach zatańczyła...nazwij to jak chcesz....

znam osobeę, która miała szpiczaka mnogiego, potwierdzonego biopsjami i punkcjami, badaniami z dwoch niezaleznych szpitali, po modlitwie wyniki ok, powtórna biopsja, w kościach czysto....ja tę osobę znam, mogę Ci na priv wysłać namiary, to sobie potwierdzisz osobiście....

niech sobie każdy wierzy w co chce, nic mi do tego, ja mogę tylko potwierdzić to co sama widziałam i to czego sama doznałam...

• molenka lubi to

Animated+Cats+Gif+(291).gif

Odwaga to panowanie nad strachem a nie jego brak 

#84 północ-południe

północ-południe

Bywalec

• Użytkownik
  • 956 postów

Napisano 01 lipiec 2017 - 14:13

"PŁ PD tak się składa, że byłam na rekolekcjach z o. Bashoborą i na własne oczy widziałam jak kazał kobiecie wstać z wózka i podejść do niego...wstała i podeszła a on na to: skoro już tu stoisz to może zatańczysz na chwałę Chrystusowi i ta pani na trzęsących się nogach zatańczyła..."

mhm, rzeczywiście, bardzo wiarygodna scenka

"

znam osobeę, która miała szpiczaka mnogiego, potwierdzonego biopsjami i punkcjami, badaniami z dwoch niezaleznych szpitali, po modlitwie wyniki ok, powtórna biopsja, w kościach czysto....ja tę osobę znam, mogę Ci na priv wysłać namiary, to sobie potwierdzisz osobiście...."

i podziękowała chociaż lekarzom?

Użytkownik północ-południe edytował ten post 01 lipiec 2017 - 14:13

#85 Willow47

Willow47

Zadomowiony

• Użytkownik
  • 4907 postów
  • Imię:Willow

Napisano 01 lipiec 2017 - 14:18

za biopsję ?? za diagnozę? za co konkretnie? bo ani chemii ani naświetlań nie było...

Animated+Cats+Gif+(291).gif

Odwaga to panowanie nad strachem a nie jego brak 

#86 północ-południe

północ-południe

Bywalec

• Użytkownik
  • 956 postów

Napisano 01 lipiec 2017 - 14:20

tak po wszystkich badaniach nie podjęto żadnego leczenia?

aha

dobrze znasz tę osobę?

#87 Tomcio8484

Tomcio8484

Weteran forum

• Użytkownik
  • 1182 postów

Napisano 01 lipiec 2017 - 15:15

na wózek się nie siada dlatego że nie można chodzić. czasem choroba jest przewlekła i powoduje stopniowe osłabienie mieśni. wiesz taka osoba może zatańczyć o trzesących się nogach, ale przyjechała na wózku być może dlatego że trudno jej było przejść np. 2 km o trzęsących się nogach.

co do szpiczaka to odsyłam do nowej germańskiej medycyny która rzuca więcej światła na choroby i ich powiązanie z psychiką niż klasyczna medycyna.

Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale ta "choroba " to prawdopodobnie objaw rozwiązania wewnętrznego konfliktu , znika sama. No ale tu musiałabyś się zapoznać z tematem .

Poza tym pozytywne sugestie leczą choroby, rozwiązywanie konfliktów religijnych też leczy choroby ,  i inne metody które są w religii stosowane też mają potencjał leczenia chorób. Równie dobrze mogą je wywoływać ale kto skojarzy raka z tym że kiedyś był na mszy i jakiś kapłan wmówił mu poczucie winy które spowodowało chorobe.   Tylko to są wszystko skutki oddziaływania na psychikę i nie dowodzą nikogo świętości ani wyższości jednej religii nad drugą, ani nie dowodzą prawdziwości lub nieprawdziwości dogmatów religijnych

#88 Gość_motio_*

Gość_motio_*
  • Gość

Napisano 01 lipiec 2017 - 15:38

Hej

tak w ogóle to nie mam nic do motio tylko mam kose z Jezusem i jego ojcem . temat trochę traktuje jako wytrych do rozładowania morderczego gniewu. zresztą pewnie motio też go ma taki gniew tylko boi się przyznać sam przed sobą więc sobie wmawia że wszystkich ludzi kocha i boga.

no jeszcze trochę trzeba zrobić porządków z tym żydowskim bogiem, z rodziną i depresja minie. konflikt się rozwiąże a gniew musi znaleźć ujście jeżeli wcześniej nie został wyrażony. prawo psychologii, nic nie poradzę . Ale się oberwie tej mafii w trójcy jedynej... :D

Tomek, jesteś namiętnym człowiekiem, ale pozwalasz się  kierować (bezrozumnie) namiętnościom(  namiętnościom złym( namiętnościom od złego)) Zredukowałeś rozum do obserwatora namiętności, co ostatecznie, gdy się nie nawrócisz pogrąży Cię w szeroko rozumianej nieszczęśliwości). A Jedyną Drogą jest Pan Jezus Chrystus. Na początku możesz tego nie rozumieć, ale gdy Uwierzysz to stanie się Jasne.  

To że Tomek masz nogi owłosione jak u szympansa, to nie znaczy że od szympansa pochodzisz. :) Zostałeś stworzony( jako człowiek) w otoczeniu przyrody ( małpy już istniały). I tak, w pewnym sensie jesteś bratem małpy ( ale nie ze względu na nogi). A na początku było Słowo, a Słowo było u Boga, i Bogiem było Słowo(...)http://www.katolik.p...216,416,cz.html

Kontynuując zrozumienie homoseksualizmu.

Im głębsze to zaburzenie tym trudniej żyć bez ulegania pożądaniu w związku z tym zaburzeniem związanemu.

Użytkownik motio edytował ten post 01 lipiec 2017 - 15:41

#89 Tomcio8484

Tomcio8484

Weteran forum

• Użytkownik
  • 1182 postów

Napisano 01 lipiec 2017 - 16:12

Hej

Tomek, jesteś namiętnym człowiekiem, ale pozwalasz się  kierować (bezrozumnie) namiętnościom(  namiętnościom złym( namiętnościom od złego)) Zredukowałeś rozum do obserwatora namiętności, co ostatecznie, gdy się nie nawrócisz pogrąży Cię w szeroko rozumianej nieszczęśliwości). A Jedyną Drogą jest Pan Jezus Chrystus. Na początku możesz tego nie rozumieć, ale gdy Uwierzysz to stanie się Jasne.  

To że Tomek masz nogi owłosione jak u szympansa, to nie znaczy że od szympansa pochodzisz. :) Zostałeś stworzony( jako człowiek) w otoczeniu przyrody ( małpy już istniały). I tak, w pewnym sensie jesteś bratem małpy ( ale nie ze względu na nogi). A na początku było Słowo, a Słowo było u Boga, i Bogiem było Słowo(...)http://www.katolik.p...216,416,cz.html

Im głębsze to zaburzenie tym trudniej żyć bez ulegania pożądaniu w związku z tym zaburzeniem związanemu.

a jak to jest właściwie, kościół uznaje teorie ewolucji? wydawało mi się że tak, ale sprawdzę to jeszcze mogło mi się coś pomylić.

Niestety ja już uwierzyłem Jezusowi 10 lat żyłem jak mnich na szczęście czytałem sobie trochę psychologii i medycyny z racji zawodu i stwierdziłem że religia to bujdy. Tak więc widzisz można z religii wyjść pamiętaj o tym jak już będziesz miał dosyć swojego Pana. PRzypomnij sobie moje słowa. Nawrócenie jest możliwe , nawet jeśli wydaje Ci się że wiesz już za dużo , że teraz czeka Cię tylko piekło. Pamiętaj że możesz z tego wyjść i wszystko sobie poukładać. Wmówionego strach przed piekłem też można się pozbyć. Jakbyś chciał się nawrócić na prawdę potwierdzoną faktami i badaniami to służę pomocą..

Motio a Ty działasz rozumnie ? co to za jakieś teksty mi cytujesz "na początku było słowo..."  to ma być rozumne? i dlaczego mówisz że moje namiętności od złego pochodzą? człowiek jest namiętny , a w obecnym stanie ewolucji układ limbiczny przeważa nad korą mózgową która powstała w późniejszym stanie ewolucji. oczywiście można przeznaczyć całą energie życiową na tłumienie namiętności ale człowiek tak żyjąc cierpi bo to jest nienaturalne. 

Ale wybaczam Twoje zarzuty bo nie wiesz co czynisz i zostałeś fałszywie wyedukowany.

Idź w pokoju z moim świętym błogosławieństwem 

Użytkownik Tomcio8484 edytował ten post 01 lipiec 2017 - 16:32

#90 Gość_motio_*

Gość_motio_*
  • Gość

Napisano 01 lipiec 2017 - 16:31

Dziękuję za dyskusję.

A Ty się Tomasz nie nawróciłeś, a jeżeli już to odwróciłeś i zboczyłeś.

Wszystkiego Dobrego.

#91 temida

temida

Weteran forum

• Użytkownik
  • 1302 postów

Napisano 01 lipiec 2017 - 16:32

Źle że ten wątek został założony bo służy do bluźnienia Bogu.
spoza czasu

#92 Tomcio8484

Tomcio8484

Weteran forum

• Użytkownik
  • 1182 postów

Napisano 01 lipiec 2017 - 16:35

właśnie , sądze że to zły duch kierował motio przy zakładaniu tego tematu. "Po owocach ich poznacie"

#93 Gość_Feliks_*

Gość_Feliks_*
  • Gość

Napisano 02 lipiec 2017 - 11:20

Tomcio

co to za jakieś teksty mi cytujesz "na początku było słowo..."  to ma być rozumne?

Zgadzam się, że Motio niepotrzebnie wplątuje tego typu wątki w dyskusje o homoseksualizmie, niemniej same te słowa są bardzo głębokie. Do dziś toczą się dyskusje w kręgach naukowych czy niekonkretne obiekty matematyczne takie jak zbiory, funkcje, numery są pochodnymi konkretności czyli dają się sprowadzić do teorii fizycznych. Argumenty idą w różne strony, moim zdaniem na korzyść fundamentalności prawd matematycznych (słowa), które były na początku zanim "wystrzelił" świat konkretności.

#94 północ-południe

północ-południe

Bywalec

• Użytkownik
  • 956 postów

Napisano 02 lipiec 2017 - 16:05

Hej

To że Tomek masz nogi owłosione jak u szympansa, to nie znaczy że od szympansa pochodzisz. :) Zostałeś stworzony( jako człowiek) w otoczeniu przyrody ( małpy już istniały). I tak, w pewnym sensie jesteś bratem małpy ( ale nie ze względu na nogi). A na początku było Słowo, a Słowo było u Boga, i Bogiem było Słowo(...)

Możesz na ten temat rzucić coś więcej? Zawsze myślałem, że małpki to nasi kuzyni, którym gorzej poszło w ewolucji, ale może dowiem się czegoś nowego.

"

Im głębsze to zaburzenie tym trudniej żyć bez ulegania pożądaniu w związku z tym zaburzeniem związanemu."

U Ciebie widzę przede wszystkim zbyt głębokie zainteresowanie tym tematem, ciekaw jestem tylko przyczyny Twojego problemu.

(hehe, głębokie, rozumiecie?)

Użytkownik północ-południe edytował ten post 02 lipiec 2017 - 16:09

• Complicated_85 lubi to

#95 Wisienka770330

Wisienka770330

Bywalec

• Użytkownik
  • 852 postów
  • Gadu-Gadu:601448629 nr tel dla kogoś w razie potrzeby rozmowy. godz. 20-22.
  • Imię:Kasia

Napisano 03 lipiec 2017 - 19:59

A ja nie wstydze się swojej skomplikowanej orientacji i z jej powodu nie czuje się chora. P.s. ciekawe tematy tu się pojawiły po mojej rocznej nieobecności na forum.

#96 Nienawidzę Życia

Nienawidzę Życia

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 1 postów
  • Imię:Pola

Napisano 06 grudzień 2017 - 20:31

Śmieszne, że ludziom nadal chce się o to wykłucać... Fajnie się czyta
  • Tawak lubi to

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych