Skocz do zawartości

olejek CBD

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Feliks_*

Gość_Feliks_*
  • Gość

Napisano 05 czerwiec 2017 - 09:40

czesc. czy ktos probowal takiego olejku? duzo wpisow czytalem ze dziala, ale nie wiem czy to nie byly jakies reklamy, a to forum ma  opinie, ze pisze sie tu szczere opinie, to moze ktos opowie jak to z tym olejkami?

#2 LadyKikusia

LadyKikusia

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 64 postów
  • Imię:Martyna

Napisano 05 czerwiec 2017 - 12:32

Witaj, też o tym trochę czytałam. Wiem pewnie niewiele więcej od ciebie bo poza tym co w internecie piszą, wiem tylko od znajomej że w Warszawie jest ktoś kto zajmuje się sprzedażą takich olejków. Myślę że jest to coś co jak wszystko inne, że u jednej osoby po stosowaniu mogą być oczekiwane rezultaty a u kogoś innego wcale może nie przynosić poprawy, sama też się nad tym zastanawiam. Może ktoś tutaj wie coś więcej na ten temat.

#3 Gość_Feliks_*

Gość_Feliks_*
  • Gość

Napisano 05 czerwiec 2017 - 21:50

no to trzeba bedzie po prostu wyprobowac samemu.

#4 Gość_toy__*

Gość_toy__*
  • Gość

Napisano 05 czerwiec 2017 - 21:52

czesc. czy ktos probowal takiego olejku? duzo wpisow czytalem ze dziala, ale nie wiem czy to nie byly jakies reklamy, a to forum ma  opinie, ze pisze sie tu szczere opinie, to moze ktos opowie jak to z tym olejkami?

:lol:
  • Complicated_85 lubi to

#5 Gracja

Gracja

Bywalec

• Bywalec
  • 521 postów
  • Imię:Luiza

Napisano 13 luty 2018 - 00:39

spróbowałabym, ale drogie w ciul

#6 Complicated_85

Complicated_85

Zadomowiony

• Bywalec
  • 2743 postów
  • Gadu-Gadu:3246621
  • Imię:Dominika

Napisano 13 luty 2018 - 08:43

http://allegro.pl/ol...6789110371.html

Jeszcze w 10 ml w takim przedziale cenowym byłabym skłonna zaryzykować, ale nie wiem właściwie, na czym miałoby polegać działanie takiegoż olejku.

"The pain you feel today, will be the strength you feel tomorrow".

"Prawdziwe zwycięstwo to zwycięstwo nad samym sobą".

#7 beatkaok

beatkaok

Zadomowiony

• Bywalec
  • 5086 postów

Napisano 13 luty 2018 - 09:08

http://allegro.pl/ol...6789110371.html

Jeszcze w 10 ml w takim przedziale cenowym byłabym skłonna zaryzykować, ale nie wiem właściwie, na czym miałoby polegać działanie takiegoż olejku.

http://medycznamarih...-jest-olej-cbd/

#8 psychonauta

psychonauta

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 104 postów
  • Imię:LesławCzesław

Napisano 18 luty 2018 - 07:23

CBD podłącza się do receptorów kanabinoidowych naturalnie występujących w organizmie.

Jest bezpieczny, nie uzależnia, może podregulować naturalny rytm organizmu. Zamierzam spróbować.

• Gracja lubi to

#9 Gość_północ-południe_*

Gość_północ-południe_*
  • Gość

Napisano 18 luty 2018 - 07:42

To jest po prostu trawka w płynie?

#10 psychonauta

psychonauta

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 104 postów
  • Imię:LesławCzesław

Napisano 18 luty 2018 - 07:50

To jest po prostu trawka w płynie?

Bez THC, nie psychoaktywna. Może lekko uspokajać serce, układ pokarmowy.

#11 anche

anche

anche

• Moderator
  • 5053 postów

Napisano 25 luty 2018 - 14:57

W przypadku zaburzeń depresyjnych może pomagać przy lękach (olejek CBD, druga substancja marihuany THC może je potęgować) i problemach z zasypianiem.

Olejek jest legalny i dostępny stacjonarnie i w internecie.

szczęście nie jest dziełem przypadku ani darem bogów.
szczęście to coś, co każdy z nas musi wypracować dla samego siebie.
~ e. fromm

#12 Complicated_85

Complicated_85

Zadomowiony

• Bywalec
  • 2743 postów
  • Gadu-Gadu:3246621
  • Imię:Dominika

Napisano 25 luty 2018 - 14:58

W przypadku zaburzeń depresyjnych może pomagać przy lękach (olejek CBD, druga substancja marihuany THC może je potęgować) i problemach z zasypianiem.

Olejek jest legalny i dostępny stacjonarnie i w internecie.

A w jaki sposób go używać?

• Milkyway lubi to

"The pain you feel today, will be the strength you feel tomorrow".

"Prawdziwe zwycięstwo to zwycięstwo nad samym sobą".

#13 anche

anche

anche

• Moderator
  • 5053 postów

Napisano 25 luty 2018 - 15:26

Do olejku jest dołączona ulotka, ja osobiście go nie stosuję, wiem, że stosuje się około 10 kropel dziennie w różnych odstępach czasowych, nie ma problemów z koordynacją ruchową czy jakiegoś odczucia odurzenia, zmniejsza się nerwowość i normalnie się po prostu usypia i tyle.

szczęście nie jest dziełem przypadku ani darem bogów.
szczęście to coś, co każdy z nas musi wypracować dla samego siebie.
~ e. fromm

#14 Willow47

Willow47

Zadomowiony

• Moderator
  • 6110 postów
  • Imię:Willow

Napisano 25 luty 2018 - 21:18

Przyznam, że ja do końca nie rozumiem sensu przyjmowania oleju z marijuany na depresję. Nie wiem jak Wy ale ja w depresji mam dół za dołem. Jeśli ten olejek pozbawiony jest substancji odurzających, poprawiających nastrój, to moim zdaniem bez sensu jest przyjmować go. Chyba, że dla kogoś życie to ból nie do zniesienia....

Tak czy inaczej nie neguję sensu brania. Wiem, że w przypadku chorób onkologicznych działa i spełnia swoje zadanie. Ale mnie w depresji potrzeba pobudzać a nie znieczulać.

Dołączona grafika

Odwaga to panowanie nad strachem a nie jego brak 

#15 LadyKikusia

LadyKikusia

Nowy uczestnik

• Bywalec
  • 64 postów
  • Imię:Martyna

Napisano 25 marzec 2018 - 00:56

Tematem jest konkretnie olejek CBD i on właśnie w odróżnieniu od psychotropów nie usypia objawów tylko rzeczywiście stymuluje i regeneruje organizm szczególnie ze strony neurologicznej. Co do konkretnych działań zmniejsza nudności i chęć wymiotów, hamuje lub zmniejsza aktywność napadów drgawkowych, zwalcza choroby zapalne, zwalcza zaburzenia neurodegeneracyjne, zwalcza guzy i komórki rakowe oraz to co nas najbardziej tutaj interesuje to jego spora skuteczność w zwalczaniu chorób psychicznych, zaburzeń lękowych i depresji. Pozwolę sobie powtórzyć że on regeneruje nasz organizm, czyli naprawdę leczy a nie przytłumia sedno problemu. Mnie osobiście jeszcze nie stać na jego stosowanie ale mam kilku znajomych w bardzo różnym wieku z tego typu problemami i są bardzo zadowoleni. Oczywiście trzeba brać pod uwagę że nic nie działa w 100% idealnie, ale myślę że ten olej to coś wartego spróbowania a że każdy z nas jest inny i ma inne predyspozycje to fakt, dlatego jak znajdziecie dobry i fachowy punkt sprzedaży takich olejków to sprzedawcy powinni wam też sporo powiedzieć i doradzić w sprawie oleju CBD. Pozdrawiam.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych