Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

chce miec dziecko

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
225 odpowiedzi w tym temacie

#221 Martinez

Martinez

Pro-mia

• Użytkownik
  • 1163 postów

Napisano 19 luty 2010 - 13:59

Tak czy siak nie ma chyba osoby bardziej przewrażliwionej na swoim punkcie ode mnie na tym forum :D
OCENZUROWANO! ;-)

#222 Gość_łezka1_*

Gość_łezka1_*
  • Gość

Napisano 19 luty 2010 - 14:16

Tak czy siak nie ma chyba osoby bardziej przewrażliwionej na swoim punkcie ode mnie na tym forum :D

no tutaj troszkę bym dyskutowała :P

#223 Gość_innaja_*

Gość_innaja_*
  • Gość

Napisano 19 luty 2010 - 21:18

Zakładam, a raczej biorę pod uwagę taka opcję, bo mam już prawie 30 lat, a mój Luby nie chce dziecka przed ślubem... Zanim się chajtniemy będę miała odpowiednio więcej... Po prostu bardzo się boję, że mogę mieć problemy... i wolę się pozytywnie zaskoczyć niż boleśnie rozczarować.
Stąd już teraz pomysł z adopcją.

Zawsze warto rozważyć każdą opcję. Życzę Ci szczerze tego pozytywnego zaskoczenia jak już nadejdzie ten czas, kiedy się zdecydujecie. Mi też już do 30-tki niewiele brakuje-dwa lata... Ale my z powodów osobistych wykluczyliśmy adopcję. No i jednak jestem w innej sytuacji niż Ty.
Powodzenia!

#224 sianek

sianek

furia

• Użytkownik
  • 1620 postów

Napisano 21 luty 2010 - 13:31

MOja siostra... ahhh jej historia jest bardzo długa i bolesna ale zakończenie jest takie że jest w związku z facetem, który ją kocha (w nosie ma slub - bo już jeden przerobiła), ma 36 lat i jest w 4 miesiącu ciąży. Dzieciątko jest zdrowe, nie ma żadnego zespołu. Dawno straciła wiarę w to że będzie mamą, były historie z invotro, adopcją i inne takie. ale na koncu :D wszystko doprowadziło ją do szczęśliwego zakończenia. i jest najszczęsliwszą przyszłą mamą jaką można sobie wyobrazić.

w czterech ścianach własnych marzeń dopadnie Cię biała śmierć...

#225 Smużka

Smużka

żona :)

• Użytkownik
  • 3095 postów

Napisano 22 luty 2010 - 09:18

Super!
Ale fajnie, że są i takie historie! :D

Tymczasem ja się skręcam z co miesięcznego bólu brzucha...
Wpadki również w tym miesiącu nie będzie... lipa...
"Wola moja jest jak szabla:
Nagniesz ją za mocno - pęknie.
A niewprawną puścisz dłonią -
W pysk odbije stali siła" (Kaczmarski)

#226 Kalina

Kalina

Kalina

• Junior Admin
  • 11377 postów

Napisano 28 luty 2010 - 20:28

MOja siostra... ahhh jej historia jest bardzo długa i bolesna ale zakończenie jest takie że jest w związku z facetem, który ją kocha (w nosie ma slub - bo już jeden przerobiła), ma 36 lat i jest w 4 miesiącu ciąży. Dzieciątko jest zdrowe, nie ma żadnego zespołu. Dawno straciła wiarę w to że będzie mamą, były historie z invotro, adopcją i inne takie. ale na koncu :D wszystko doprowadziło ją do szczęśliwego zakończenia. i jest najszczęsliwszą przyszłą mamą jaką można sobie wyobrazić.

Bo widocznie to ten właściwy facet :) i dzieciątko czekało właśnie na niego :)
"I jeśli posiadacie ten rodzaj niezniszczalnego rdzenia, nie tylko pozostanie on z wami na zawsze, ale w waszych najczarniejszych momentach także inni go w was dostrzegą i pomogą wam wyjść cało z opresji[...]"

"Wszystko sprowadza się do tego, żeby stanąć prosto, spojrzeć ludziom prosto w oczy, błysnąć zabójczym uśmiechem i powiedzieć: "Spierdalajcie. Jestem boska."

"Smutek to stan umysłu gotowy przyjąć nieograniczoną porcję radości." :)