Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Terapeuta chrześcijański

egzorcysta terapia nerwica depresja borderline schizofrenia opętania opresja Samolub zaburzenia

• Zamknięty Temat jest zamknięty
69 odpowiedzi w tym temacie

#61 SyriuS

SyriuS

Średniozaawansowany

• Użytkownik
  • 180 postów
  • Imię:Marcin

Napisano dziś, 07:08

Ja się dobrowolnie zgłaszam do roli wampira

#62 Tajgi

Tajgi

Średniozaawansowany

• Użytkownik
  • 258 postów

Napisano dziś, 11:47

Tak sobie czytam tą kłótnie i czytam. Dziś już przelała się moja czara. Mówienie do ściany (czytaj Samoluba) wydaje mi się pozbawione sensu, ale pobawić się zawsze można.

Ja się dobrowolnie zgłaszam do roli wampira

Wąpierz, a nie jakiś wampir. W Polsce jesteśmy. :D

#63 Tomcio8484

Tomcio8484

Weteran forum

• Użytkownik
  • 1076 postów
  • Imię:Tomek

Napisano dziś, 11:57

Dlatego jeśli wydaje Ci się że jesteś wysłannikiem Boga to 100 razy się zastanów, a jak Ci się nadal tak wydaje to znowu kolejne 100 i jeszcze oddział dla schizofreników bym polecał  ;)

Użytkownik Tomcio8484 edytował ten post dziś, 11:58

#64 Samolub

Samolub

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 19 postów
  • Imię:Michał

Napisano dziś, 12:58

Pytałeś o kwestie finansową...
Jak przestaną dawać się golić lekarzom chałupnikom/znachorom już będzie lepiej. Czyli NFZ prywatni geniusze Janusze z Warszawy czy Wrocławia którym słoma z butów wystaje.

Nie mówiąc o całej reszcie sztucznych potrzeb i pseudo estetyki. Potem trzeba zmienić postrzeganie rzeczywistości na bardziej złowroga i agresywną ekonomicznie wobec jednostki (czyli tak jak jest naprawdę ) bez gadania o urazach, dostosowaniu się czy chorobie, bo każdy biznesmen, polityk, bankier jest tak nastawiony schizofrenicznie Tomciu, ludzie na wojnie też mają schizofrenie, boją się bojiwek ISIS czlowieku nie ogladasz telewizji? Przyjaznych... Tobie się wydaje ze Polska to kraj Bogów, inteligentow i milych ludzi x D koleś pod krawatem tyle się rozni od cygana bez zębów że cygan tak slabo cyganil że na zeby go nie stac, a krawaciarz owszem jest cyganem sukcesu :D zachecasz do wyzysku ?

A ja mówię tak- wiesz, masz prawo i walcz ! Znasz wroga masz szansę, odbierasz wroga za przyjaciela jesteś już martwa/martwy duchowo i fizycznie.

A jakimi to robisz metodami to już inna rozmowa.
Pozatym Ty chcesz abym Ci pokazywał terapie nie będąc pod terapią... ja niczego nie muszę, nie zapominaj o tym. Bo nie chodzi o pytania czy zdrowie kogokolwiek, ja mam już Ciebie przeanalizowanego jak większą część forum... jest to jasna prosta mapa! powtarzam to prosta mapa, mogę się bawić w proroka i jasnowidza x D

Tomcio, jeśli chodzi o zasoby finansowe to tu jednak trzeba popuscic trochę pasa żeby jakikolwiek sukces uzyskać. Pieniądze można zdobyć bardzo szybko ze stratą na duchu, jesli jednak szukasz metody harmonijnego życia duchowo-materialnego to sprawa obecnie jest prze cieżka, 10, 15, 20 lat temu wystarczyło być trochę bystrzejszym. Dziś to już nie jest takie proste.

Użytkownik Samolub edytował ten post dziś, 13:05

#65 Tomcio8484

Tomcio8484

Weteran forum

• Użytkownik
  • 1076 postów
  • Imię:Tomek

Napisano dziś, 13:22

moja rada , załóż sobie blogi pozycjonujące i pisz ile ślina na język przyniesie . będziesz miał dużo orginalnego kontentu , jakość tam odgrywa mniejszą role. będziesz miał na zęby  i krawat :)

Założę się że masz problem z dogadywaniem się w społeczeństwie, czujesz się niezrozumiany, rozmowy jakoś się nie kleją. Ot takie moje przypuszczenie.

Super podoba mi się tak koncepcja "zarabianie przez oszczędzanie" . Czyli nie pójdziesz do lekarza i już masz 2 stówki w kieszeni. Super, w tym szaleństwie jest metoda. Czyli przyszli uczniowie już się nie muszą martwić o kasę :) i ja też przestaje się w takim razie martwić ;)

Użytkownik Tomcio8484 edytował ten post dziś, 13:38

#66 Samolub

Samolub

Nowy uczestnik

• Użytkownik
  • 19 postów

Napisano dziś, 14:49

Hmm, miałem odpowiedzieć na Twoje aroganckie zaczepki i uwierz że poszło by Tobie Tomciu w pięty. Ale o to przecież Tobie chodzi by zrobić ze mnie potwora =D

Ty musisz przepracować pewne sprawy, ja muszę przepracować pewne sprawy.
Ja o żadnym oszczędzaniu nie pisałem, tylko zamiast wydawać na głupoty możesz lepiej spożytkować kase, za kilka wizyt kup sobie kota, skuter etc. zresztą Tomciu Polska to kraj wariacki, ja nie traktuje poważnie Twoich pingwinów w garniturach :D

Cygan to cygan, nie ważne jaki zegarek ukradł :P
Zostańmy przy swoim, Ty chcesz być pingwinem dlatego bronisz cygana który trzepie z Cb i innych dolary. Syndrom ofiary, widzę nie kumasz jeszcze zbytnio kapitalizmu, uważaj tylko by do tragedii nie doszło.

Tomciu, ja Ci życzę wszystkiego najlepszego normalnie :D

#67 toy_

toy_

na forum od 12.07.08 r.

• Użytkownik
  • 19043 postów

Napisano dziś, 15:17

ja mam już Ciebie przeanalizowanego jak większą część forum... jest to jasna prosta mapa! powtarzam to prosta mapa, mogę się bawić w proroka i jasnowidza x D

o, serio? :o tak w dwoch zdaniach, co by mi mogło pomoc?
  • rainy_day lubi to
smutek nie jest grzechem, ale nic nie czyni serca tak twardym jak on

#68 rainy_day

rainy_day

Zadomowiony

• Użytkownik
  • 1747 postów

Napisano dziś, 16:00

o ja pierdziele...czuje się jak szyba.

Wszystko jest kwestią odbioru.

A nawet dobrej woli...

#69 Tajgi

Tajgi

Średniozaawansowany

• Użytkownik
  • 258 postów

Napisano dziś, 16:30

Zastanawiam się jakie proroctwa nam możesz objawić? :blink:

#70 XAW

XAW

Zadomowiony

• Moderator
  • 4468 postów

Napisano dziś, 20:36

Ok, już wystarczy w tym wątku:

1. Spamu

2. Wzajemnego obrażania się i narastającego napięcia

Poza tym po dyskusji z innymi moderatorami podjąłem decyzję o zamknięciu tego wątku również z powodu samego ogłoszenia - każdy może mieć swoje przekonania, metody działania itd. ale jednak uznaliśmy, że nie będziemy zezwalać na zamieszczanie w ramach forum ogłoszeń osób, które nie mają uprawnień do prowadzenia psychoterapii. Jasne jest, że nie każdy certyfikowany psychoterapeuta jest dobry ale jest na to większa szansa wtedy niż w przypadku osób, które nie kształciły się w tym kierunku. W przypadku tych drugich nie jesteśmy w stanie stwierdzić czy metody przez nie stosowane są pomocne, czy jednak szkodliwe - tak jest też w tym przypadku. W związku z tym nie będziemy ryzykować z takimi ogłoszeniami.

Z ww. powodów wątek zamykam, autora proszę o nieponawianie ogłoszenia, a w najbliższym czasie (prawdopodobnie jutro) wątek zostanie usunięty.